این وب سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند. لازم بذکر است مطالب کانالهای تلگرام توسط کراولر و خودکار استخراج میشود و سایت مسئولیتی درقبال محتوای کانالها ندارد. درصورتیکه محتوا مغایر با قوانین کشور است مراتب را به [email protected] اطلاع دهید.
فیلم آنلاین تماشا کنید مجموعه ای از فیلم های سینمایی بصورت آنلاین در Yidio.ir قابل تماشا میباشد.
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۹
⭕️‍‍ جمھوری اسلامی بە بن بست پایانی رسیدە است. در حالیکە در مورد مشکلات بزرگ کشور درماندەاند و دزدی و اختلاس سرتاپای نظام را فرا گرفتە، زنان فعال مدنی را بر سر حجاب و کمک بە سیل زدگان دستگیر کردەاند.

🆔 @Javanmardi77
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۵
⭕️‍‍ خروج حجم گسترده‌ای از اسناد محرمانه دولتی توسط «محمد سرافراز» رئیس پیشین سازمان صداوسیمای نظام از کشور، تنھا گوشە بسیار کوچکی از اسناد فاش شدە است. جمھوری اسلامی شکست اطلاعاتی کشندەای خوردە است.

🆔 @Javanmardi77
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۱
⭕️‍‍ ترور با ھدف جلوگیری از فاش شدن فساد در سطح عالی نظام! ترور وکیل «مرتبط با» پرونده حسین هدایتی به ضرب گلوله در تهران

🆔 @Javanmardi77
حمید حاجیان، وکیل دادگستری، دیشب در منطقه کامرانیه تهران پس از خروج از محل کارش در اثر شلیک چندین گلوله پی در پی کشته شد.

نام آقای حاجیان در دفاعیات حسین هدایتی، از سرمایه‌گذاران فوتبال، در پرونده فساد بانک سرمایه در دادگاه مطرح شده بود.

آن‌طور که در گزارش‌ها آمده، حمید حاجیان، ۴۱ ساله، تنها ساعاتی پس از صدور حکم دادگاه حسین هدایتی به قتل رسیده است.

پبشتر حسین هدایتی در ادامه ارائه آخرین دفاعیات خود اظهار کرده بود :سراغ افراد با نفوذ بروید و آن ها را محاکمه کنید، حمید حاجیان که یک وکیل با نفوذ است ٥٠ میلیارد تومان پول بنده را خورده و برده است بروید، حاجیان به من گفت: اگر اسمش را در دادگاه ببرم از من شکایت می‌کند، شاید فرار آقای یقینی نیز دست ایشان باشد.
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰
⭕️ سپاه پاسداران ارسال گستردە مواد مخدر بە اروپا را شروع کردە

🆔 @Javanmardi77

🔹اختصاصی آواتودی

🔹طبق گزارشهای رسیدە سپاه پاسداران طرح گستردە ارسال مواد مخدر از طریق هوایی، دریایی و زمینی را شروع کردە است. روز پنجشنبە ٥ اردیبهشت ٩٧، هواپیمایی فارس ایر قشم پس از بارگیری بیش از یک تن مواد مخدر بە مقصد دمشق پرواز کرد. با توجە بە نزدیکی سوریە بە آبهای دریایی اروپا، سپاه پاسداران مواد مخدر را جهت تأمین نیازهای مالی خود و گروە های خارجی وابستە بە اروپا منتقل می کند.

🔹 بقیە خبر در لینک زیر:

https://avatoday.net/fa/node/3946
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸
⭕️‍‍ اختلاسگران در حال بلعيدن منابع ارزی بانك مركزی هستند

🆔 @Javanmardi77
بيش از يكسال است كه رانت خواران و در صدر آنها علی انصاری (گماشته بيت رهبری و شريك مجتبی خامنەای) با تاخت و تاز در بازار ارزی كشور، بازار ارز دولتی را به انحصار خود درآورده و ارز ٤٢٠٠ تومانی كه قرار بود صرف واردات كالاهای اساسی خانوارها شود را بطور گسترده از كشور خارج و صرف ساخت هتل و سرمايه گذاری شخصی در كشورهايی از جمله امارات (دبی)، آلمان، انگليس و كانادا ميكنند و بخشی جزئی از اين ارز ٤٢٠٠ تومانی راهم صرف واردات برندهای لوكس كه هيچ نقشی در سبد معيشتی خانوارها ندارد كرده كه صرف پركردن قفسه های ايران مال (رهبر مال) ميشود. بانك مركزی هم به رغم انتشار فهرست شبكه عنكبوتی شركت های علی انصاری كه ارز دولتی ٤٢٠٠ تومانی دريافت ميكنند، نه زمينه فعاليت اين شركت ها را مشخص ميكند و نه موارد دريافت ارز توسط آنها را و با انتشار ناقص اطلاعات مانع انجام هر گونه بررسی و تحقيقی در اين ارتباط ميشود. دست های پشت پرده ای كه از غارت منابع ارزی توسط بزرگترين اخلالگر اقتصادی ايران حمايت ميكنند كدامند؟
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۳
⭕️ مردم شرافتمند خوزستان و بقیە مناطق سیل زدە از کمک همە مردم ایران سپاسگزارند. آنها نسبت بە حضور سپاه و حشد الشعبی خشمگین هستند. مردم بە مناطق سیل زدە بروند و با سیل زدگان همدردی کنند. ابراز همدردی زمینە را برای ایجاد اتحاد فراهم می کند!

🆔 @Javanmardi77
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸
⭕️‍‍ تبھکاری اقتصادی وچپاول لجام گسيخته علی انصاری و مجتبی خامنه ای بعد از غارت منابع بانك مركزی اكنون بصورتی عريان تر در پروژه ايران مال همچنان ادامه دارد

🆔 @Javanmardi77
-٢٧ هكتار زمين خواری به بهانه ساخت مركز خريد
- تبديل ٢١٧ هزار متر فضای پاركينگ به فضای تجاری فقط با ٣٠٠ ميليارد جريمه كه آنهم به شهرداری پرداخت نشده است.

- فشار بر كميسيون تحقيق وتفحص مجلس و توقف تحقيق در خصوص چگونگی واگذاری ٢٧ هكتار زمين تقريبا مجانی به علی انصاری فشار بر كميسيون ماده١٠٠ شهرداری و ...
بجز شراكت با مجتبی خامنه ای چه کسی ميتواند چنين جسارتی را برای قانون شكنی در اين ابعاد به علی انصاری بدهد و او را از هر گونه پاسخگويی در ارتباط با مفاسد و تخلفاتش مصون دارد؟
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵
⭕️مژگان کشاورز معروف بە مایا هنرمند و فعال حقوق زنان صبح روز پنجشنبە ٥ اردیبهشت توسط ماموران اطلاعات در تهران بازداشت شد.

مایا در روزهای اخیر بطور داوطلب برای کمک بە سیل زدگان بە لرستان رفتە بود. دستگیری این فعال مدنی و حقوق زنان، نشانە ترس جمهوری اسلامی از فعالیتهای انسانی و مدنی مردم است.

🆔 @Javanmardi77
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۸
⭕️‍‍ در برنامە لایو علی جوانمردی روزنامەنگار مستقل گفتە بود کە حشدالشعبی در حال صیغە و تجاوز بە زنان در مناطق سیل زدە خوزستان و سایر مناطق ھستند. آخوندھای حکومتی اکنون با صراحت برای حشدالشعبی قوادی میکنند. جوانان خوزستان و سراسر ایران حق دفاع مشروع در مقابل دشمن خارجی و متجاوز بە ناموس خود را دارید.

🆔 @Javanmardi77
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱
⭕️‍‍ نظام از سیل خبر داشت و کاری نکرد! خیانت جمھوری اسلامی بە مردم غیرقابل انکار است

🆔 @Javanmardi77
دهقان، نماینده مجلس: خطر وقوع سیل در اوایل بهمن ماه سال ۱۳۹۷ توسط مقامات امنیتی به صورت کتبی به مقامات ارشد دولتی از جمله وزارت نیرو هشدار داده شده بود، اما اقدامی برای جلوگیری از بروز سیل از سوی این مقامات انجام نشده است!
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰
​⭕️‍‍ ترکیە یا قانون بە صفر رساندن صادرات نفت ایران را اجرا میکند و یا منتظر عواقب آن خواھد شد! سقوط لیر ترکیه به کمترین نرخ در شش ماه گذشته! با سیاستھای نادرست اردوغان، لیر ترکیه دوباره در سراشیبی قرار گرفت.

🆔 @Javanmardi77
یک روز پیش از اعلام نرخ سود بانکی، فرار سرمایه‌ها در ترکیه شروع شد. نرخ برابری لیر به نسبت دلار به پایین‌ترین سطح در شش ماه گذشته رسید.

صلاح الدین بوحمیدی، دلال ارز می‌گوید لیر ترکیه اکنون به توپ بازی در میدان مناسبات سیاسی آنکارا و واشنگتن بدل شده است: «آمریکا می‌خواهد صادرات نفت ایران را به کمترین میزان برساند و این تصمیم برای اقتصاد در حال تضعیف ترکیه، یک ضربه است.»

با اعلام آمریکا مبنی بر عدم تمدید معافیت‌های هشت کشور از جمله ترکیه از تحریم‌های نفتی ایران، بهای نفت شمال به بشکه‌ای ۷۴ دلار و ۷۳ سنت رسید.

مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه گفته است: «ما تحریم‌های یکجانبه را نمی‌پذیریم و مناسبات خود با همسایه‌مان را ادامه خواهیم داد.»

بوحمیدی، دلال بازار ارز می‌گوید ترکیه با چنین موضعی وارد کشمکش با آمریکا شده و اردوغان عملا نفت روی آتش ریخته است.
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸
⭕️ مرحلەای فراتر از دروغ درمانی!

🆔 @Javanmardi77
🔹این دروغهای روحانی رکورد دروغهای تاریخی را شکست و لازم است ثبت شود. عربستان سعودی، کویت و امارات در دورە جنگ ٨ سالە تمام قد از صدام حمایت می کردند. صدام حسین پس از پیروزی در جنگ قادسیە دوم و پس گرفتن جزیرە خارک و پیشروی روزانە خمینی را ناچار کرد زهر آتش بس را سر بکشد. این مدتها پس از پایان جنگ و قطعنامە ٥٩٨ بود کە صدام حسین بە کویت و عربستان حملە کرد.

🔹آمریکا و متحدانش در سال ٩١ در عملیات توفان صحرا کویت را از صدام پس گرفتە و نیروهای عراقی را از عربستان بیرون راندند. حتی جمهوری اسلامی بە هواپیماهای جنگی عراق کە در جنگ فرار کردند هم پناه داد! حسن روحانی با چە هدفی چنین دروغ تاریخی بزرگی را بر زبان آورد!
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵
⭕️‍‍ برایان هوک؛ «بازار نفت جهانی آمادگی حذف نفت ایران را دارد.» نظام وارد مرحلە سقوط اقتصادی میشود!

🆔 @Javanmardi77
برایان هوک نماینده ویژه دولت ایالات متحده در امور ایران، در پاسخ به تماس تلفنی یک خبرنگار، با بیان اینکه هدف ایالات متحده، رساندن صادرات نفت جمهوری اسلامی به صفر است، بیان کرد: «اکنون صادرات نفت جمهوری اسلامی کمتر از یک میلیون بشکه در روز است، و با توجه به ظرفیت بازار نفت و اضافه تولید، خروج این مقدار نفت از بازار، تاثیری بر قیمت‌ها نمی‌گذارد.»

آقای هوک، همچنین در ادامه گفت: «قبل از تحریم‌ها، جمهوری اسلامی بیش از سالانه پنجاه میلیارد دلار از فروش نفت درآمد داشت. اما اکنون ما تخمین می‌زنیم که تحریم‌های آمریکا که از اردیبهشت ماه سال گذشته بر جمهوری اسلامی اعمال شده، باعث کاهش ده میلیارد دلاری درآمد این رژیم از فروش نفت شده است.»
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۱
⭕️‍‍ مشھد! ادامه تجمع غارت شدگان موسسە پدیده درمقابل استانداری. ھمە مردم متوجە شدەاند کە اختلاسگران حکومتی باعث ایجاد اوضاع کنونی ھستند.

🆔 @Javanmardi77
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳
⭕‌ کمپین #غلبە_بر_ترس را گسترش دھیم

‏🆔 @Javanmardi77

🔹اعتراض و خشم کشاورز سیل زده ای در روستای سد شاور مسیر اهواز _شوش (خوزستان) خطاب به"قاسم سلیمانی": «چهل سال خسته شديم، جاده درست نداريم، مدرسه خوب نداريم، بهداشت نداریم همه مسئولان از فرماندار و بخشدار و سردار گرفته تا استاندار همگی دزد هستند. نه آب داریم نه برق نه گاز، جوانان ما بیکارند. ترس و ابایی ندارم حتی اگر از من عکس و فیلم بگیرند ....».
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۶
⭕️در ادامه روند فشار تحریمی آمریکا علیه نظام، شرکتهای آسیایی از ایران خارج می شوند

🔹وال‌استریت ژورنال نوشت:‌ به‌دنبال فشارهای آمریکا، شرکتهای آسیایی از معامله با ایران بیرون می‌کشند و این موضوع به اقتصاد ایران آسیب وارد می‌کنند.

🔹این واکنش‌ها به‌دنبال تحریم‌های آمریکا است که صادرات نفت ایران را در تنگنا قرار داد و‌ سپاە پاسداران ایران را در لیست گروەھای تروریستی قرار داد.


🆔 @Javanmardi77
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۳
⭕️‍‍ حسن روحانی: مذاکره یک "آدم محترم و مودب" با یک "لات و چاقوکش" به‌معنی «تسلیم و ذلت» است. مردم ایران
به خاطر داشته باشید که مذاکره با آمریکا یعنی تسلیم و ذلت

🆔 @Javanmardi77
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۶
⭕‌ آژانس بین‌المللی انرژی اعلام کرد، میزان فروش نفت رژیم ایران نسبت به زمانی که آمریکا از برجام خارج شد حدود یک میلیون و هفتصد هزار بشکه کاهش یافته است.

‏🆔 @Javanmardi77
🔹این آژانس تأکید کرد که ظرفیت مازاد عرضه جهانی نفت حدود سه برابر صادرات حکومت ایران است و به‌رغم کاهش فروش نفت این رژیم، بازارهای جهانی بی‌ثبات نخواهند شد.

🔹رویترز گزارش داد، آژانس بین‌المللی انرژی در پایگاه خبری رسمی خود اعلام کرد، به‌رغم پایان معافیت‌های آمریکا برای مشتریان نفت رژیم ایران،هم‌اکنون ظرفیت مازاد عرضه جهانی نفت حدود سه برابر صادرات حکومت ایران است و عرضه نفت در جهان در وضع «مناسبی» قرار دارد.پایان معافیت‌ها، صادرات رژیم ایران را تحت تاثیر قرار خواهد داد؛ اما بازارهای جهانی بی‌ثبات نخواهند شد.

🔹آژانس بین‌المللی انرژی صادرات روزانه نفت رژیم ایران را در فاصله زمانی بین اواسط فروردین تا اواسط اردیبهشت یک میلیون وصدهزار بشکه ارزیابی کرده که نسبت به ماه قبل از آن سیصد هزار بشکه کاهش داشته و نسبت به ماه مه سال گذشته، زمانی که آمریکا از برجام خارج شد، حدود یک میلیون و هفتصد هزار بشکه کاهش یافته است.
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۳
⭕‌ استعفای دسته جمعی کارکنان اداری اداره آموزش و پرورش شهرستان نور آباد لرستان به علت پرداخت نشدن اضافه کار وحق ماموریت سال گذشته تا بحال / ٥ اردیبهشت ۹۸

‏🆔 @Javanmardi77
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰
⭕️تحلیلگر ارشد آمریکایی: زمان تحریم پتروشیمی رژیم ایران است

🔹مارک دوبویتز از تحلیلگران ارشد مسائل ایران می گوید هدف بعدی در مقابله با رژيم ایران باید تحریم صنایع پتروشیمی ایران باشد.

🔹مدیر بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها چهارشنبه ۴ اردیبهشتدر توئیتر ضمن بیان این مطلب نوشت: محصولات پتروشیمی ایران ۳۲ درصد از صادرات غیرنفتی ایران را به ارزش حدود ۱۴ میلیارد دلار در سال تشکیل می‌دهند.


🆔 @Javanmardi77