این وب سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند. لازم بذکر است مطالب کانالهای تلگرام توسط کراولر و خودکار استخراج میشود و سایت مسئولیتی درقبال محتوای کانالها ندارد. درصورتیکه محتوا مغایر با قوانین کشور است مراتب را به [email protected] اطلاع دهید.
فیلم آنلاین تماشا کنید مجموعه ای از فیلم های سینمایی بصورت آنلاین در Yidio.ir قابل تماشا میباشد.
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱
⭕️ بندرلنگە! افتضاح نمایش مردمی بودن نظام!

🆔 @Javanmardi77
جواب کسانیکه به زور با ترفند بە تظاھرات و نمایشھای دولتی بردە میشوند! سکوت است.
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۷
⭕️ درگیری مردم و نیروی انتظامی در اندیمشک و شلیک گاز اشک‌آور و تیراندازی هوایی.

🆔 @Javanmardi77
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲
⭕️ فایل صوتی: پشت پردە افزایش بھای خودرو!

🆔 @Javanmardi77
دولت قصد کلاھبرداری دیگری دارد. افزایش بھای خودرو و اینکە مردم وارد بازی خرید خودرو شوند و پس از جمع آوردی پول نقد مردم، قیمتھا رو پایین بیاورند.
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲
⭕️ درپی فشار بیسابقه بيت رهبری به مسئولين نظام برای انحراف افكار عمومی از اختلاس ١٤٠ هزار ميلياردی در بانك آينده، امروز بانك مركزی با انتشار گزارشی مقصد وام های بانكی را بخش مسكن معرفی كرده حال آنكه مقصد بخش عمده وام های بانكی اختلاس شده براساس اسناد موجود نه بخش مسكن، بلكه بخش ساخت و ساز است و تحت عنوان چهار پروژه زير به اختلاسگران پرداخت گرديده است:

١-پروژه ايران مال
٢- پروژه مشهد مال
٣- پروژه فرمانيه
٤- پروژه تجاری فرهنگی ايران

قابل توجه اينكه وام اعطا شده به اين پروژه ها بسيار بيش از ارزش واقعی پروژه ها بود و همه اين تسهيلات به ذينفع واحد ( علی انصاری) پرداخت شده و اين وجوه از كشور خارج گرديده است.

🆔 @Javanmardi77
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۸
🔷 لطفعلی بخشی، استاد اقتصاد دانشگاه علامه:در لایحه بودجه سال آینده 70 میلیارد تومان اعتبار کمک به اشخاص حقیقی و حقوقی به رئیس‌جمهور و 10 میلیارد تومان به رئیس مجلس شورای اسلامی اختصاص داده شده که صرفاً صرف برنامه‌ها و امور جاری می‌شود در حالی که این کار در بسیاری از کشورهای جهان جرم محسوب می‌شود.

‏🆔 @Javanmardi77
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰
⭕️ تلاش پرزیدنت ترامپ برای تصویب قانونی به منظور به کارگیری نهایت فشارها و گزینه نظامی علیه رژیم ایران

🆔 @Javanmardi77
دولت پرزیدنت ترامپ در تلاش است به دلیل پناه دادن رژیم ایران به نیروهای گروه القاعده، قانونی برای استفاده از گزینه نظامی را علیه این رژیم تصویب کند.

نسخه طبقه‌بندی نشده از گزارش سالانه تهدیدهای جهانی تهیه شده توسط سازمان اطلاعات آمریکا برای سال ۲۰۱۹، حاوی نقشه‌ای بود که شبکه‌های القاعده را نشان می‌دهد. برپایه این نقشه، بخش بزرگی از شبکه‌های القاعده در ایران مستقر است.

همچنین برپایه این گزارش، رژیم ایران از سال ۲۰۰۹ به عومل القاعده این اجازه را داده است گذرگاهی از داخل ایران ایجاد کنند که دستکم از آن برای تامین مالی جنگجویانشان در جنوب آسیا و سوریه استفاده کنند.
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
⭕️ متن بیانیه اعلام موجودیت جامعه مستقل خانواده شهدا، ایثارگران و نظامیان دموکراسی خواه!

🆔 @Javanmardi77
🆔@boghze_khanevadeh_shohada
ھم میھنان گرامی!

ما جمعی از فرزندان و همسران شهدا، جانبازان، آزادگان و نظامیان ایران با توجه به شرایط حساس تاریخی بدین وسیله اعلام موجودیت «جامعه مستقل خانواده های شهدا، ایثارگران و نظامیان دموکراسی خواه» را به اطلاع می رسانیم.

🔷 اهداف اصلی این نهاد مقابله با دسیسه های خانمان سوز جمھوری اسلامی، کمک به سرنگونی هرچه کم هزینه تر رژیم ضد اسلامی و تلاش برای برگزاری همه پرسی آزاد در فردای سرنگونی است.

🔷 طبق اخباری که به دست ما رسیده، هم اکنون عده ای مزدور به دنبال کشاندن کشور به کام جنگ با ایالات متحده و هم پیمانان منطقی اش می باشند. ما خانواده های شهدا، ایثارگران و نظامیان، به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد جوانان ارتشی و سپاهی و بسیجیان عزیز قربانی این دسیسه ی کثیف شده و خانواده های زیادی سرپرست خود را از دست داده و عده زیادی از این جنگ جراحات برداشته و بسیاری از زیر ساخت های کشور نابود گردد.

🔷 عزیزان ارتشی وسپاهی و بسیجیان مخلص :

جان شما عزیزان در خطر است، نقشه شوم خامنه ای و اطرافیان ضدایرانیش خروج ثروت های شخصیشان از کشور و پس از آن وارد کردن کشور به جنگ خانمان سوز است تا آخرین ماموریت ایران ستیزانه خود را انجام داده و مملکتی سوخته بر جای بگذارند.

🔷 پس منطقی است طی روز های آینده اگر فرمانی مبنی بر حمله صادر شد به هیچ عنوان اجرا ننمایید.
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱
⭕️ آیا CNPC چین هم مانند توتال فرانسه، بدون غرامت ایران را ترک کرد؟!

‏🆔 @Javanmardi77
🔹پس از خروج شرکت توتال فرانسه از قرارداد فاز ۱۱ پارس جنوبی، ۸۱ درصد از این قرارداد به شرکت CNPC چین رسید. این شرکت می بایست پس از اعلام رسمی ایران نسبت به انتقال سهام توتال، نسبت به تعیین آغاز عملیات اجرایی توسعه این فاز مرزی از میدان مشترک پارس جنوبی با شریک ایرانی پروژه (شرکت پتروپارس) و کارفرمای پروژه (شرکت نفت و گاز پارس) وارد مذاکره می شد اما علی رغم پیگیری‌های مجموعه وزارت نفت، چینی‌ها هم نسبت به ایفای تعهدات خود در قرارداد فاز ۱۱ بی توجهی کرده و مثل فرانسوی‌ها حتی پاسخ تماس‌های وزارت نفت را نداده‌اند!

🔹وزیر نفت، با بیان اینکه "از زمانی که کار توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی متوقف شده CNPC اقدامی نکرده است"، افزود: "در سفری که با رئیس مجلس در هفته جاری به چین خواهیم داشت یکی از بحث ها و مذاکرات قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی است."

🔹مطابق قرارداد فاز ۱۱ پارس جنوبی، شرکت توتال فرانسه که برای دومین بار (طی دو دهه اخیر) به دلیل سهل انگاری مدیران نفتی، توسعه فاز مرزی و مهم ۱۱ پارس جنوبی را معطل بدقولی‌های خود کرده بود، بدون پرداخت جریمه به ایران، این پروژه را ترک کرد و باید دید آیا شرکت چینی CNPC نیز بدون دادن حتی یک ریال غرامت، با بدقولی و عدم رعایت تعهدات قراردادی خود، ایران را ترک می کند؟

https://t.me/javanmardi77/11248
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵
⭕️ آیا CNPC چین هم مانند توتال فرانسه، بدون غرامت ایران را ترک کرد؟!

‏🆔 @Javanmardi77
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۷
⭕️ فرافکنی سپاە برای فرار از اتھام برنامەریزی توطئە انفجار اتوبوس در بلوچستان! آیا ممکن است برای این عملیات ھمزمان سە کشور عربستان، امارات و پاکستان دست داشتە باشند!؟

🆔 @Javanmardi77
محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، با بیان جزئیاتی از دستگیری عوامل حمله به اتوبوس سپاه در محور خاش-زاهدان، گفت: «عامل انتحاری و دو نفر از اعضای تیم تروریستی، پاکستانی هستند.»

چهارشنبه گذشته، در پی حمله انتحاری به اتوبوس حامل اعضای سپاه پاسداران در مسیر خاش – زاهدان ۲۷ عضو سپاه کشته شدند و ۱۲ زخمی بر جای ماند، مقام‌های جمهوری اسلامی انگشت اتهام را مستقیماً به سوی عربستان سعودی و امارات متحده عربی نشانه رفتند و به پاکستان نیز هشدار دادند.

عربستان سعودی این اتهامات را رد کرده است، اما همچنان به تناوب مسئولان دو کشور با بیان جملاتی یکدیگر را به حمایت از تروریسم و برهم زدن آرامش منطقه متهم می‌کنند.

محمد پاکپور که روز سه‌شنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت کشته‌شدگان این حمله انتحاری، با خبرنگاران گفت‌وگو می‌کرد، با بیان جزئیات عملیات شناسایی و جست‌وجوی عوامل این حادثه گفت: «بعد از حادثه قطعات خودروی انتحاری را به نیروی انتظامی تحویل دادیم و بعد از شناسایی هویت آن نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه عملیات دستگیری و انهدام تیم پشتیبانی کننده و تیمی که خودرو را برای این اقدام آماده کرده بودند را آغاز کردند.»
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳
⭕️ دوستانی کە زبان کردی بلدند میتوانند وارد کانال کردی آواتودی ھم کە لینک آن در زیر آمدە بشوند.

https://t.me/avatodaykurdi/10239
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲
دلار 🇺🇸
🔹لفظ خرید توسط دلال های دولت در تهران 13340🔺
🔸لفظ خرید ماموران دولتی در اصفهان 13330🔺
🔹لفظ خرید ماموران دولتی در شیراز 13200🔺

🔸نرخ فیک دلار هرات(فقط در تلگرام): 12940🔺

🔹نرخ خرید صرافی بانک ملی: 12700🔻

🔸درهم صرافی 3610🇦🇪،
🔹حداقل باید دلار تهران 13300 تومان باشد.
🔸معاملات فقط بر اساس برابری ارزها با دلار باشد تا بانک مرکزی تزریق کند نه خانه دار.

🔸نرخ دلار صرافی آزاد در تهران: 13800🔺 در اصفهان: 13750🔺 در شیراز: 13600🔺

⚠️لفظ خرید به معنای ارزش واقعی قیمت هیچ کالا و ارزی نیست.

🔸آبشده: 1834🔺
🔸سکه: 4565🔺
🔸سکه صرافی: 4600🔺

🔚 کلوز بازار داخل کشور.

╭━═━⊰✹🌐✹⊱━═━╮
👉 @AVATODAYDollar 👈
╰━═━⊰❀🌐❀⊱━═━╯
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۲
⭕️ آواتودی: دستور مستقيم بيت رهبری، «مسئولان با ايجاد مسائل حاشيەای توجه افكار عمومی را از اختلاس ١٤٠ هزار ميلياردی بانك آينده منحرف كنند»

🆔 @Javanmardi77
رهبر نظام بارديگر برای نجات "علی انصاری" همدست فرزند اختلاسگر خود، وارد صحنه شده است. بيت رهبری با ايجاد فشاری بیسابقه كليه مسئولين از جملە مدير عامل بانك مركزی را موظف كرده تا با ايجاد مسائل حاشيه ای افكارعمومی را از بزرگترين اختلاس تاريخ ايران كه از طريق بانك آينده و باهمدستی علی انصاری و مجتبی خامنەای صورت گرفته منحرف كنند.
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴
⭕️ دزفول! امروز جوانان غیور تابلوی کشته شدگان حرم بشار اسد را در ورودی شهر پاره کرده و بە پایین کشیدند. سایبری ھای میھنی این روش را در سراسر کشور انجام دھند. دفاع از حریم اسد بر خلاف منافع ملی، مذھبی و انسانی است.

🆔 @Javanmardi77
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۲
⭕️ ترکیە پشت جبهە داعش

🔷 پاسپورت یک داعشی دستگیر شدە در دیرالزور نشان میدهد کە ترکیە حیاط خلوت و پشت جبهە داعش بودە است. چگونە ممکن است یک عضو فعال و فرماندە پیکارجویان داعش بارها وارد ترکیە شدە و دوبارە بە سوریە رفتە شناسایی نشدە باشد؟!

🆔 @Javanmardi77
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰
⭕️ روحانی با این مقدمه چینی‌ها بدنبال توجیە گرانی های بیشتر است کە بزودی رخ میدھد. بە قیمت گوشت در کربلا اشارە میکند ولی بە درآمد شھروندان عراقی اشارە نمیکند کە بیش از دە برابر ایرانیھاست.

🆔 @Javanmardi77
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۴
⭕️ با سقوط دوبارە بھای تومان از ھر طریق ممکن میکوشند مردم دلار وارد کشور کنند!

🆔 @Javanmardi77
اطلاعیه گمرک درباره ورود انواع ارز به صورت اسکناس: ورود اسکناس ارز به کشور به هر میزان برای اشخاص حقیقی و حقوقی بلامانع است و هیچ یک از دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و گمرک حق ممانعت از آن را ندارد.
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸
⭕️ کاشان، ٣٠ بهمن - اعتراض کارگران نیروگاە سیکل ترکیبی کاشان در اعتراض بە عدم پرداخت ٦ ماە حقوق معوقە

🆔 @Javanmardi77
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱
⭕️ كاهش دامنه دار قيمت سهام بانك آينده، سهامداران اين بانك را در یک انفعال كامل قرارداده است و گویی راهی برای خروج از اين شرايط وجود ندارد. هرچند افزايش ريسك اقتصادي، امنيتی و سياسی ايران باعث افت شاخص كل معاملات در بورس شده است ولی به باور صاحبنظران اقتصادی، افشای اختلاس ١٤٠ هزار ميلياردی از بانك آينده و قطعی شدن ورشكستگی اين بانك واخبار مربوط به ادغام قريب الوقوع يا اعلام ورشكستگی وتعطيل شدن بانك آينده، افت شديد قيمت سهام اين بانك با نماد بورسی " وآيند" را بدنبال داشته است.

🆔 @Javanmardi77
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۱
⭕️ اتحاد و حمایت از صداھای حقیقتگو و حق طلب رو بە افزایش است

🆔 @Javanmardi77

🔷علیرضا جهانبخش بازیکن تیم‌ ملی فوتبال ایران پس از احضار وریا غفوری به وزارت ورزش به دلیل انتقادش از جواد ظریف از او حمایت کرد.

♦️مهدی رحمتی، علی کریمی، سردار آزمون، شجاع خلیل‌زاده، کاوه رضایی و حسین ماهینی دیگر بازیکنانی بودند که حمایت خود از وریا را اعلام کردند.