این وب سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند. لازم بذکر است مطالب کانالهای تلگرام توسط کراولر و خودکار استخراج میشود و سایت مسئولیتی درقبال محتوای کانالها ندارد. درصورتیکه محتوا مغایر با قوانین کشور است مراتب را به [email protected] اطلاع دهید.
فیلم آنلاین تماشا کنید مجموعه ای از فیلم های سینمایی بصورت آنلاین در Yidio.ir قابل تماشا میباشد.
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۴
🔸 #مدیریت_هوشمند ناوگان حمل‌ونقل🔸

✅ بررسی نتایج استفاده از سامانه هوشمند #مدیریت_ناوگان در کارخانه شیشه اردکان.

bit.ly/Irancell-FleetManagement

@Irancellbusiness
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸
🔸 #مدیریت_هوشمند ناوگان حمل‌ونقل🔸

✅ بررسی نتایج استفاده از سامانه هوشمند #مدیریت_ناوگان در کارخانه شیشه اردکان.

bit.ly/Irancell-FleetManagement

@Irancellbusiness
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹
✳️ #businesstips

از «پیر امیدیار» به عنوان پدر تجارت الکترونیک 💻 جهان و از سامانه‌ #حراج، خرید و فروش 💸 آنلاین #eBay به عنوان نمادی از درخشش استارت‌آپ‌ها یاد می‌شود. اما چگونه یک ایرانیِ 🇮🇷 مقیم فرانسه استارت‌آپی راه انداخت که هم‌اکنون بیش از ده میلیارد دلار سود خالص سالانه و حدود ۱۲۰۰۰ کارمند در سراسر دنیا دارد؟

امیدیار در دوران دانشگاه در شرکت‌های #مکینتاش و #اپل به صورت پاره‌وقت کار می‌کرد. در سال ۱۹۹۴ هنگامی که در سانفرانسیسکو و در یک #شرکت نرم‌افزاری مشغول فعالیت بود با همسر آینده‌اش «پاملا وسلی» آشنا شد. پاملا به جمع‌آوری نوعی جعبه‌های آب‌نبات 🍬علاقه خاصی داشت و پیر برای خوشحال کردن او بخشی را به وب‌سایت شخصی خود اضافه کرد تا پاملا بتواند از طریق آن به تکمیل مجموعه خود و گردآوری جعبه‌ها از کاربران وب‌سایت بپردازد.

شاید عجیب به نظر برسد ولی این اتفاق جرقه‌ای 💥بود که بعداً منجر به راه‌اندازی وب‌سایت eBay شد. اولین محصولی که به طور رسمی در این #سایت به فروش رسید یک پرینتر لیزری شکسته بود. امیدیار متعجب بود که چه کسی ممکن است یک پرینتر شکسته را بخرد؟ در نهایت پرینتر به فروش رفت و خریدار عنوان کرد که او یک «کلکسیونر پرینترهای لیزری » است!

امیدیار شیوه‌ای منحصر به فرد در مدیریت کسب‌وکار دارد. او بر ارزش‌های انسانی و اعتماد متقابل بسیار تأکید دارد. هنگامی که eBay در سال ۱۹۹۹ دچار وقفه‌ای چند ساعته شد آن‌ها از طریق تماس تلفنی📲 (و نه #پیام_کوتاه یا ایمیل) از ده‌هزار کاربر اصلی خود عذرخواهی کردند!

💡شاید بتوان راز #موفقیت امیدیار را در این چند کلمه خلاصه کرد:
عمل‌گرایی، امید، رعایت ارزش‌های انسانی و مشتری‌مداری

✳️ #businesstips
@Irancellbusiness
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶
🔸 #کارآفرین ایرانی؛ نماد #تجارت_الکترونیک جهانی🔸

✅در این پست با #پیر_امیدیار موسس شرکت eBay بیشتر آشنا خواهید شد 👇🏻👇🏻

#businesstips

@Irancellbusiness
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۷
🌏 به نقل از موسسه جهانی مکنزی، ارتباطات موثر کارمندان در سازمان‌ها باعث افزایش ۲۰ الی ۲۵ درصدی #بهره‌وری آنها می‌گردد. از این رو ، نباید اهمیت ارتباطات و جریان اطلاعات در سازمان‌ها را نادیده گرفت.

🔆 به عنوان یک نمونه از اهمیت #ارتباطات_سازمانی می‌توانیم به شرکت‌های حمل مرسولات در سطح شهر اشاره کرد. پیک‌های 🛵 فعال در سطح شهر برای دریافت آدرس دقیق مبدا و مقصد، هماهنگی با مشتری و مرکز تماس شرکت، آگاهی از نوع مرسوله و ... نیاز به ارتباط تلفنی و #اینترنت_پرسرعت همراه دارند. اگر قرار باشد کل #هزینه_ارتباطات تلفنی و اینترنت 🌐 را خود مامور پیک پرداخت کند، علاوه بر نارضایتی از شرایط کاری یقینا برای کاهش هزینه‌های خود از کیفیت و کمیت ارتباطات خود خواهد کاست که این امر موجب اشتباهات فراوان، خدمات بی کیفیت و گاها خسارات جبران‌ناپذیر برای شرکت و مشتریان خواهد شد. از سوی دیگری، ارتباط مداوم مرکز تماس 📞و پشتیبانی شرکت با پیک‌های حامل مرسولات نیز هزینه‌های💰هنگفتی را به شرکت تحمیل خواهد کرد.

💡راهکاری که فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات برای این شرکت‌ها پیشنهاد می‌کند استفاده از سیم‌کارت و #موبایل_سازمانی📱 است. شرکت‌ها می‌توانند با تهیه #سیم‌کارت_سازمانی و فعال‌سازی سرویس موبایل سازمانی، کلیه تماس‌های مابین پرسنل خود را در هر کجای کشور که باشند رایگان کنند. همچنین شرکت می‌تواند سیم‌کارت کارکنان خود را به میزان مورد نیاز به صورت ماهیانه شارژ کرده یا بسته‌های متنوع اینترنت را برای آنها فعال کنند و دغدغه‌های آنها را در این زمینه برطرف سازد. لازم به ذکر است سیم‌کارت‌های سازمانی تحت مالکیت سازمان 🏢بوده و در صورت قطع همکاری کارکنان در اختیار نیروهای جایگزین قرار می‌گیرد.

✅ در طرح پیشنهاد ویژه کسب‌وکار سازمانی ایرانسل، شرکت‌ها می‌توانند تنها با پرداخت ۵۵۰۰ تومان برای هر کارمند، ضمن دریافت سیم‌کارت #رایگان، مکالمات درون‌سازمانی کارکنان خود را برای یک ماه رایگان کنند.

کسب‌وکار خود را متحول کنید. 👇👇👇
http://bit.ly/Irancell-MVPN

@Irancellbusiness
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲
🔸 راهکار #موبایل_سازمانی 🔸

✅ برای کاهش هزینه‌های کسب‌وکار خود، به‌روزترین #راهکارهای_سازمانی را به خدمت بگیرید.👇

http://bit.ly/Irancell-MVPN

@Irancellbusiness
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴
✳️ #businesstips

شاید «بلیک مسترز» زمانی که در دانشگاه استنفورد در حال یادداشت‌برداری از صحبت‌های «پیتر تیل» بود هرگز تصورش را هم نمی‌کرد که روزی یادداشت‌هایش 📝 تبدیل به یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های #استارت‌آپ و کسب‌وکار در سراسر دنیا شوند.

✅ شرکت PayPal تنها یکی از تجارب پیتر تیل در حوزه استارت‌آپ و #کسب‌وکار است که هم‌اکنون ۲۳۲ میلیون حساب کاربری در سراسر جهان دارد. او اولین سرمایه‌گذاری خارجی #فیسبوک را انجام داد و از اولین سرمایه‌گذاران Linkedin و Yelp و بسیاری از استارت‌آپ‌های موفق دیگر است. ثروت پیتر تیل در فوریه ۲۰۱۸ بالغ بر ۲.۵ میلیارد دلار 💵 بوده است.

کتاب «صفر تا یک» 📖 نوشته تیل و مسترز به راه‌حل‌هایی اشاره می‌کند که قبلاً وجود نداشته‌اند. این کتاب توضیح می‌دهد که شرکت‌های بزرگ چگونه از هیچ متولد می‌شوند. در واقع هنگامی که یک گروه روی مسئله‌ای کار می‌کند که در حال حاضر راه‌حلی دارد، در حال حرکت از ۱ به سمت ۱+n است. اما وقتی بر روی مسئله‌ای که راه‌حل مرسومی ندارد کار کند، در واقع از هیچ یا ۰ به سمت ۱ حرکت می‌کند، یعنی یافتن اولین پاسخ قابل اطمینان. در این کتاب نویسنده بر نقش تعیین‌کننده‌ #نوآوری💡به جای پیشرفت تکوینی و تدریجی تأکید دارد و خواننده را به مطرح نمودن پرسش‌های معکوس ترغیب می‌کند. از خود بپرسیم چقدر به آن‌چه که از گذشته آموخته‌ایم اطمینان داریم؟❗️

«نسیم نقولا طالب» نویسنده #کتاب ارزشمند «قوی سیاه» می‌گوید: وقتی یک فرد ریسک‌پذیر کتابی نوشت، حتماً بخوانیدش. اگر آن فرد #پیتر_تیل بود، آن را دوبار بخوانید، حتی محض احتیاط سه بار بخوانیدش. مجله فوربز در مورد این کتاب می‌نویسد: خواندن این کتاب به شما احساس قدرت فرابشری می‌دهد.
این کتاب از زمان انتشارش همواره جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز بوده و در اغلب لیست‌های «کتاب‌هایی که حتماً باید مطالعه کنید» قرار دارد. نسخه‌هایی از این کتاب به زبان فارسی نیز موجود است. پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکار یا هر نوع ایده جسورانه‌ دیگری هستید هرگز این کتاب را از دست ندهید.

✳️ #businesstips
@Irancellbusiness
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳
🔸#معرفی_کتاب پرطرفدار «صفر تا یک»🔸

✅ کتابی با شعار «چگونه آینده را بسازیم»

✳️ #businesstips
@Irancellbusiness
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۹
✳️ #businesstips

در دو مطلب پیشین 🔙 به معرفی #استارت‌آپ و #کسب‌و‌کار_نوپا پرداختیم و همراه با «کریستین ربر» بنیان‌گذار نرم‌افزار محبوب مدیریت پروژه Wunderlist با تجربیاتش در زمینه‌ی راه‌اندازی استارت‌آپ و کسب‌وکار آشنا شدیم. او ۱۵ گام اساسی را برای شروع یک کسب‌وکار به شما پیشنهاد می‌کند که در ادامه به بررسی ۵ مورد آخر می‌پردازیم:

🔸 ۵ گام سوم:

۱۱. باید به خوبی بدانید چه کسانی را و چگونه استخدام کنید، شما مسئول ایجاد یک #فرهنگ_سازمانیِ 🏢پایدار و روبه‌رشد هستید.

۱۲. خودتان را برای تبدیل شدن به یک مدیر آماده کنید. مدیر اجرایی بودن چالش بسیار بزرگی است، فراتر از چالش‌هایی که قبلاً با آن روبرو شده‌اید.

۱۳. مشاوران و مربیان مناسبی برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود بیابید، آن‌ها راهی عالی برای گسترش افق دید 🔍 شما هنگام شروع یک کسب‌وکار هستند.

۱۴. آماده تغییرات دائمی باشید، استارت‌آپ‌ها از سریع‌ترین صنایع در حال رشد جهان 🌏هستند.

۱۵. به سختی کار کنید و همیشه با کارکنان و مشتریان خود خوش‌رفتار باشید. بدون شک #موفقیت شخصیت شما را تغییر خواهد داد. تصمیم با شماست که این تغییرات مثبت ➕باشند یا منفی➖.

✅ شما می‌توانید مقاله 📄 کامل گام‌های یازدهم تا پانزدهم را در صفحه بلاگ وب‌سایت ما بخوانید:👇👇

http://bit.ly/Irancellbusiness-Blog3

✳️ #businesstips
@Irancellbusiness
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸
🔸۱۵ گام تا راه‌اندازی #استارت_آپ شما🔸

قسمت سوم 👇👇

✳️ #businesstips
@Irancellbusiness
سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶
✳️ #businesstips

در پست پیشین 🔙 به تعریف #استارت‌آپ و #کسب‌و‌کار_نوپا پرداختیم و با تجربیات کریستین ربر (بنیان‌گذار نرم‌افزار #مدیریت_پروژه Wunderlist) در زمینه راه‌اندازی یک استارت‌آپ موفق آشنا شدیم. او ۱۵ گام اساسی را برای شروع یک کسب‌وکار 🏢 موفق پیشنهاد می‌کند که در ادامه باهم مرور خواهیم کرد.

🔸۵ گام دوم:

۶. گرایش‌های مشتریان و #بازار_هدف 🎯خود را به خوبی شناسایی کرده و همواره سعی کنید بازار هدف خود را بزرگ و گسترده در نظر بگیرید.

۷. مانند یک ورزشکار فکر کنید 💡و هدف خود را دقیقاً مشخص کنید. مثلاً در نظر داشته باشید که کسب‌وکار شما طی ۳۰ سال آینده قرار است به کجا برسد.

۸. همواره برای شکست آماده باشید. آمادگی برای شکست به شما کمک می‌کند مشکلاتی را که سر راهتان قرار می‌گیرند، راحت‌تر رفع کنید.

۹. به دنبال همکاران و مشاوران مناسب باشید. آن‌ها به شما در رویارویی با چالش‌های روزانه کمک شایانی خواهند کرد.

۱۰. #سرمایه_اولیه💰را از طریق سرمایه‌گذارها جذب کنید یا اینکه #شرکت خود را با سرمایه و مسئولیت خود (‌Bootstrap) شروع کنید. هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند که شما باید تصمیم بگیرید متناسب با شرایط خود کدام یک را ترجیح می‌دهید.

✅ شما می‌توانید مقاله 📄 کامل ۵ گام دوم را در صفحه بلاگ وب‌سایت ما بخوانید:👇👇

http://bit.ly/Irancellbusiness-Blog2

🔸گام‌های یازدهم تا پانزدهم را در پست بعدی دنبال کنید.🔸

✳️ #businesstips
@Irancellbusiness