این وب سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند. لازم بذکر است مطالب کانالهای تلگرام توسط کراولر و خودکار استخراج میشود و سایت مسئولیتی درقبال محتوای کانالها ندارد. درصورتیکه محتوا مغایر با قوانین کشور است مراتب را به [email protected] اطلاع دهید.
فیلم آنلاین تماشا کنید مجموعه ای از فیلم های سینمایی بصورت آنلاین در Yidio.ir قابل تماشا میباشد.
💠 سردی معده:

علائم:

نفخ (باد معده، آروغ)
ترش کردن
درد معده
سوء هاضمه (هضم نشدن غذا)
رفلاکس
صدای معده (قار و قور!)
تهوع و استفراغ مکرر (به خصوص بعد از خواب)
دل پیچه
سوزش سر دل (که همراه با دیگر علائم سردی باشد)

درمان سردی معده:

♻️پرهیزات: 👈 سردی‌ها (ماست و دوغ، ترشیجات، خیار و گوجه و سالاد، مرغ و ماهی).

👌سردی‌ها باید ترک شود تا داروها نتیجه بدهد.

این موارد برای درمان کفایت می‌کند:

1. زنجبیل
2. آویشن
3. نمک
از یکی از موارد فوق یک قاشق چایخوری ده دقیقه جوشانده شود، ناشتا میل شود.
یا یک قاشق چایخوری از آن روی غذا ریخته شود و میل شود.

4. زیره
5. زنیان
6. رازیانه (مخصوص بانوان)
7. مرزنجوش
8. نغناع

از یکی از موارد فوق، یک قاشق مرباخوری ده دقیقه جوشانده شود و صبح ناشتا میل شود، یا یک قاشق غذاخوری همراه غذا میل شود.

9. یک قاشق بارهنگ داخل نصف لیوان جوشانده آویشن، یا زنیان، یا زیره یا رازیانه یا نعنا ده دقیقه بجوشد و شب هنگام خواب یا صبح ناشتا میل شود.

10. نسخه بسیار قوی برای سردی معده: نصف قاشق چایخوری زنجبیل داخل نصف لیوان جوشانده زنیان یا زیره یا رازیانه یا نعنا ده دقیقه بجوشد، شب هنگام خواب یا صبح ناشتا میل شود.

11. ناشتا سه عدد کندر ده دقیقه جویده و قورت داده شود.

12. سه قاشق غذاخوری سویق گندم خشک، در ناشتا میل شود.

13. از ترکیب آویشن و نمک یک قاشق چایخوری قبل هر غذا میل شود.

14. ترکیب آویشن، زنیان و سیاهدانه یک قاشق چایخوری قبل هر غذا میل شود.

15. یک عدد انار یا سیب یا به یا گلابی بعد از هر وعده غذا میل شود.

16. ترکیب گردو و زنیان دو قاشق غذاخوری شب هنگام خواب میل شود.

17. هر شب روی معده روغن سیاهدانه بمالید.


▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian
نمک شیمیایی باعث سقط جنین و مرده زایی می‌شود

🔹نمک بهداشتی، نمکی است تجزیه شده که دارای انواع ناخالصی‌ها از جمله سدیم و ید شیمیایی است که خطر سرطان‌زایی آنها به اثبات رسیده است همچنین فاقد ید طبیعی است که نیاز روزانه بدن به ید را تأمین نمی‌کند

🔹 وجود این ناخالصی‌ها در «نمک مصنوعی» می‌تواند منجر به بروز عوارض نامطلوب در اندام‌های گوارشی، کلیوی و کبدی شده و در مواردی ایجاد مسمومیت کند، حتی ممانعت در جذب آهن موجود در وعده غذایی و در نتیجه ابتلاء به کم خونی ناشی از کمبود آهن شود.


▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian
‍ 🍃 فواید شکر سرخ ( شکر حاصل از نیشکر )

☘ طبیعت گرم و تر

☘ تصفیه کننده خون و خون ساز

☘ ملین و تقویت سیستم ایمنی بدن

☘ مقوی قلب و اعصاب

☘درمان سرماخوردگی و سرفه

☘ درمان التهاب معده

☘تقویت نیروی جنسی

☘ رفع خستگی مزمن

☘پاک کننده ضایعات کبدی

☘ رفع گرمی دهان و زبان و التهابات لثه

⚠️ بدانید که چه ماده غذایی ارزشمندی در سبد خانوارمان تبدیل به شکر سفید مضر ( که از خود چغندر بدست آمده ) گردیده است.


▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian
🐱🐶اهمیت نگهداری گربه و نهی از نگهداری سگ از دیدگاه اسلام🐶🐱

✅ حکم فقهی:
آیا می توان از گربه در منزل نگهداری کرد؟
📍با توجه به روایاتی که در زمینه خرید و فروش حیوانات به ویژه گربه وجود دارد بی تردید خرید و فروش و کسب درآمد از این راه اشکالی ندارد.
در این زمینه محمد بن مسلم از امام صادق(علیه السلام) نقل می کند که آن حضرت فرمودند: “به دست آوردن درآمد با فروش گربه اشکال ندارد”. [۱]

📍بر اساس این روایات فقها نیز فتوا به حلیت آن داده اند. از جمله آیه الله بهجت(ره) در کتاب جامع المسائل می فرماید: جمیع سباع و حشرات و مُسوخ از گربه و غیر آن و حشرات و طیور و اقسام آنها، جواز تکسّب به آنها دائر مدار منفعت محلّله مقصوده است، و خصوص «گربه» جواز تکسّب به آن منصوص و مسلّم است. [۲]

📍امّا در مورد جواز نگهداری آن، کسی تردید نکرده است، بلکه امامان معصوم (علیهم السلام) در روایاتشان ما را به این امر تشویق نموده اند.
یکی از امامان (علیهم السلام) می فرمایند: “منزل نباید خالی از سه چیز باشد که آنها موجب آبادانی منزل هستند. گربه، کبوتر و خروس”. [۳]

📍معاویه بن عمار از امام صادق (علیه السلام) نقل می کند که آن حضرت در مورد گربه فرمود: “آن از اهل خانه تان محسوب می شود و از نیم خورده اش می شود وضو گرفت”. [۴]

📖 نجاست سگ در روایات
از امیرالمومنین علیه السلام روایت است که آن حضرت فرمودند : از پیامبر اکرم صلَّى الله علیه و آله سۆال شد: خداوند سگ را از چه آفرید؟
حضرت فرمودند: حق تعالى آن را از آب دهان ابلیس آفرید. محضر مبارکش عرض شد: یا رسول الله چگونه؟

حضرت فرمودند: هنگامى که خداوند متعال آدم و حوّا را به زمین هبوط داد، آن دو همچون دو جوجه لرزان مى لرزیدند، ابلیس نزد درندگانى که پیش از آدم در زمین بودند رفت و به آنها گفت: دو پرنده از آسمان به زمین آمده‌اند که تا به حال بزرگتر از آنها دیده نشده، برویم و آنها را بخورید.

درندگان به طرف ایشان حرکت کردند و ابلیس پیوسته ایشان را تحریص و ترغیب مى کرد و فریاد مى زد و درندگان را به مسافتى نزدیک آدم و حوّا آورده بود، از سرعت و شتاب در کلامش آب دهان او بیرون ریخت و خداوند متعال از آن آب دو سگ آفرید، یکى نر و دیگرى ماده، این دو سگ در اطراف آدم و حوّا ایستادند سگ ماده در جدّه و سگ نر در هند و نگذاردند که درندگان نزدیک آن دو شوند و از همان روز سگ دشمن درندگان و درندگان نیز دشمن سگ گردیدند. (علل الشرائع ج۱ ص ۱۵۲)

🐶 نکوهش از نگهداری سگ در خانه
پیامبر(صلی الله علیه وآله) فرمود: خانه ای که سگ در آن باشد، ملائکه الهی به آن در نمی آیند.
امیرمومنان علی(علیه السلام) فرمود: از نگهداری سگ در خانه بپرهیزید.
بی شک نهی از نگهداری این حیوان در محیط زندگی و نهی از نزدیک شدن به آن، برای آلوده بودن آن و زمینه انتقال برخی از میکروب ها و نجس بودن آن از نظر حکم فقهی است و روشن است که حفظ و نظافت و بهداشت خود و محیط زندگی و پاکی بدن و لباس و ظروف و ابزار و وسایل خورد و خوراک از نظر تعالیم دینی اهمیت بسیاری دارد؛ ولی با این حال داشتن سگ آموزش دیده که از آن برای اهدافی مانند نگهبانی مزرعه، کارخانه و گله یا در شکار و جست و جوی اجناس قاچاق استفاده می شود، در صورتی که سه نکته یاد شده (نظافت، طهارت و بهداشت) درباره آن مراعات شود از نظر احکام اسلامی اشکال ندارد.

امیر مومنان فرمود: در نگهداری سگ خیری نیست، مگر در سگ شکاری برای نگهبانی و سگ همراه گله گوسفندان.


یکی از چیزهایی که امروزه برخلاف آنچه مورد توصیه ائمه معصومین علیهم السلام بوده است، رایج گردیده در خصوص نگهداری سگ می باشد.بر اساس آنچه در مطلب فوق الاشاره بیان گردید، نگهداری از گربه توصیه گردیده و از نگهداری سگ در منزل نهی شده است ولی متاسفانه امروزه از سگ های دستکاری شده ژنتیکی نگهداری می شود که هیچ گونه فایده ای ندارد و فقط برای سرگرمی و اغلب در بین افراد مجرد رواج پیدا کرده است که به دلیل عدم ازدواج و فرزندار شدن برای سرگرم کردن خود از این سگ های فانتزی نگهداری می کنند.

لازم به توضیح است که منظور از نگهداری گربه در منزل در روایات، نگهداری در فضای زندگی افراد خانواده نیست، بلکه منظور فضاهایی مانند حیاط منزل می باشد. چنانچه در احکام نیز آمده که وجود یک تار موی حیوان حرام گوشت مثل سگ و گربه روی لباس نماز گزار باعث بطلان نماز می شود. در مجموع برای نگهداری از همه حیوانات، رعایت اصول بهداشتی که سلامت افراد خانه را به خطر نیندازد همواره مورد تایید و تاکید می باشد.


▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian
🔺 مدتی قبل، از وقوع یک ابرانقلاب عظیم گفتیم؛ جایی که «پول» رنگ می‌بازد.. از مردمانی که برای خدمت به زائران حسینی، چرتکه نمی‌اندازند؛ وقتی تا کمر در گل و لای خانه‌ها مردم فرورفته‌اند، سراغ جیب صاحب‌خانه را نمی‌گیرند؛ همه هرآنچه در توان‌شان است، بهترین‌اش را بی‌اجر و مزد به میدان می‌آورند؛ چون برای انفاق‌شان #بهاء قائلند، نه #قیمت. اما درست چند صد کیلومتر آنسوتر، حرکتی ضدانقلابی در حال وقوع بود. همزمان با میلاد «عدالت‌گستر جهانی» به نام مبارک او، ضدمهدوی‌ترین پروژه اقتصادی در تهران به بهره‌برداری رسید!

🔺 مهدی موعود(عج) 1180 سال قدم به قدم #تغییر عالم را هدایت کرده تا آن لحظه موعود فرا برسد: «إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ» (رعد-11) اما #نئولیبرالیسم اقتصادی و مظاهر آن، ضدتغییرند. نقش‌ها از قبل تعریف شده است. تعریف شده که شاهزاده شاهزاده بماند و گدا، گدا! تعریف شده که 99درصد به پای یک درصدی‌های برخوردار ذبح شوند. طبقات زیرین جامعه، به نفع طبقه متوسط و طبقه متوسط به سود طبقات بالاتر از بین می‌روند. تغییری در کار نیست. همه باید به این سرنوشت خود رضا بدهند. باور کنند که فقیر فقیر می‌ماند و غنی، تا ابد غنی‌ست! نئولیبرالیسم اقتصادی، به شکاف میان فقیر و غنی دامن می‌زند و دره‌ای میان این دو می‌سازد که جبران کردن آن امکان‌پذیر نیست. پروژه ایران‌مال از این نظر، دهن‌کجی به تفکر مهدویت است.

✅ جوانان انقلابی مقابل این فرهنگ ضدمهدوی و ضدانقلابی بایستید!

🔺 فرهنگ هایپرمارکتینگ، اقتصاد خرد را نابود می‌کند
🔴 هایپرمارکتینگ، بر پایه اقتصاد پول مبناست و هیچ نسبتی با #بازار در نگاه اسلام ندارد؛ با نابودسازی مغازه‌های خُرد در سطح شهر، به افزایش تصاعدی مصرف‌گرایی و افزایش مصرف انرژی دامن می‌زند. کسی که برای خرید به هایپر می‌رود، برای او دیگر نمی‌صرفد اندازه نیاز خود خرید کند پس به خرید بسته‌ای و حجیم رو می‌آورد و در خانه انبار می‌کند. در حالی که بقالی‌های سر کوچه، حکم همان انباری داخل خانه را داشت که هرکسی به حسب نیاز خود به آن مراجعه می‌کرد و به صورت خرد و تکی خرید می‌کرد.
📷 yon.ir/yCFJW

🔺 روند تطور نطفه شوم #مال‌سازی
🔴 فرهنگ مال‌سازی، پیش از انقلاب با ایجاد فروشگاه‌های کوروش آغاز شده بود؛ این جریان در دهه هفتاد و با روی کار آمدن نئولیبرالیسم اقتصادی دوره #هاشمی، با ساخت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند و قدس ادامه یافت و در سراسر کشور گسترده شد و در دوره شهرداری محمدباقر #قالیباف، انواع هایپرمارکت‌ها و اولین مال در تهران به بهره‌برداری رسید. تا آنکه امروز یکی از بزرگترین مال‌های جهان در تهرانِ پایتخت ام‌القرای جهان اسلام به بهره‌برداری می‌رسد! خدا از سر تقصیرات‎ یک‌یک کسانی که نطفه شوم مال‌سازی را در ایران کاشتند، نگذرد!
#ایران_مال

کانال رسمی اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۸
به علت اینکه میخواهم تمرکز بر گیاهان دارویی داشته باشم فروش یکجای شیره‌های با کیفیت با تخفیف ویژه
پس از فروش دیگر از این محصولات نمی‌آورم
قبل از واریز هماهنگ کنید
شماره کارت
بانک ملی
6037997480072306
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۸
🍃🌸🍃🌸﷽🍃
🌸🍃🌸🍃
🍃🌸🍃
🌸🍃
🍃
✅ چرا کلسیم داخل شیر درمان میکند ولی قرص آن بیماری ایجاد میکند؟

✍ آیت الله تبریزیان: انقلاب صنعتی به وجود آمد و این داروها را تبدیل به داروهای شیمیایی کرد. گفتند چرا این همه گیاه به بیمار بدهیم باید ببینیم ماده‌ی موثر در این گیاه چیست و آن را بیمار مصرف کنند. مثلا دیدند آویشن برای معده خوب است. بررسی کردند مثلا این گیاه بیست عنصر دارد و ماده‌ی موثر آن را کشف کردند و آن ماده‌ی موثر را به شکل شیمیایی از خاک آماده کردند و به شکل قرص و کپسول و شربت به مردم می‌دهند.طب امروزی مواد موثر گیاهان را پیدا کردند و به شکل شیمیایی و از خاک و مواد معدنی تهیه کردند و برای مردم تجویز کردند.

💠گیاه اگر بیست عنصر داشته باشد و یکی از آن ها در درمان بیماری موثر است ولی باقی عنصرها از دستگاه های بدن در مقابل این ماده‌ی موثر محافظت می‌کنند. مثلا اگر فسفات یا آلومینیوم ماده‌ی موثر در گیاهی باشد و باعث درمان درد معده باشد، عنصر های دیگر محافظت عوارض جانبی آن عنصر هستند. آلومینیوم به کبد و روده و طحال و قلب و مغز آسیب می‌زند ولی مواد دیگر هر کدام محافظ یکی از اعضای بدن می‌باشد مثلا سلولوز محافظ روده و کانن محافظ کبد است. امروزه اروپائیان این مطالب را متوجه شدند و طب شیمیایی را کنار گذاشتند.

💠هسته‌ی سنجد و برگ چغندر و شیر درمان استخوان است. بعد از بررسی به نتیجه رسیدند که کلسیم تقویت کننده‌ی استخوان است و کلسیم را به شکل صنعتی تولید کردند و تجویز کردند. کلسیم طبیعی با کلسیم شیمیایی متفاوت است و به هم ارتباطی ندارند و فقط از نظر اسم یکی هستند و از نظر حقیقت و ماهیت با هم متفاوت هستند به همین جهت کلسیم صنعتی در بدن تبدیل به سنگ صفراء و سنگ کلیه و غده های بزاغی می‌شود ولی کلسیم طبیعی که در هسته‌ی سنجد یا در برگ چغندر یا در شیر است تبدیل به استخوان می‌شود و استخوان را تقویت می‌کند.

💠ما شاهد هستیم که بعد از اضافه کردن ید صنعتی به نمک بیماری تیروئید زیادتر شده است تا جائیکه از هر سه نفر یک نفر مبتلا به تیروئید است زیرا یدی که تیروئید را درمان می‌کند ید طبیعی موجود در نمک است ولی آن را از نمک جدا کردند و ید صنعتی به آن اضافه کردند.

📚سخنرانی آیت الله تبریزیان

▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian

🍃
🌸🍃
🍃🌸🍃
🌸🍃🌸🍃
🍃🌸🍃🌸🍃
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷
‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ ‍#سلسله_احادیث_پزشکی

💫 ‍ امام صادق (ع) می فرمایند:

🍃 شَکِّی إِلَیهِ رَجُل وَجَعَا فِی صَدرِهِ فَقَالَ: إِستشفِ بِالقُرآنِ، فَاِنَّ اللهَ عَزَّوجلَّ یَقُولُ: وَ شِفاءٌ لِمَا فِی الصُّدُورِ.🍃

✍️ ‍ مردی نزد پیامبر (ص) از درد سینه شکایت کرد، ایشان فرمودند:

🌸 خود را با قرآن درمان کن، همانا خداوند در قرآن فرموده: (قرآن) شفاست برای آنچه در سینه ها است. 🌸

📚 منبع: الکافی، شیخ کلینی، ج 2، ص 600
_________

#اصلاح_سبک_زندگی

▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷
🗣📢رئیس قوه قضائیه:
درمقابل تجاوز به سلامت غذایی ☠مردم ساکت نخواهیم نشست...

‌‌
▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۶
《 ربِّ هَبْ لي‏ مِنَ الصَّالِحينَ.》
پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.

📚 سوره صافات، آیه ۱۰۰

✍ممکن است شما قبل از تولد فرزندتان، تمایل داشتید که دختر یا پسر داشته باشید، اما اگر جنسیت فرزندتان علی رغم میل شما بود، بدانید بهترین انتخاب، انتخابی است که خداوند برای شما برگزیده، پس با تمام وجود شکرگذار هدیه الهی باشید. 🙏
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۶
🔆💠🔅💠﷽💠🔅
💠🔅💠🔅
🔅💠🔅
💠🔅
🔅
✅ اندر خواص میوه به

✍میوه به یکی از مقویات بسیار خوب برای بدن، به خصوص برای تقویت معده، تقویت قلب و تقویت رحم است، در کسانی که مشکل ضعف معده مخصوصا ترش کردن زیاد و برگشت غذا از معده به مری ( ریفلاکس ) دارند، بسیار مفید است.

این افراد می توانند پس از هر غذا، نصف قاشق چایخوری رب به را به دهان بگذارند و آرام بمکند. این درمان برای سردردها، سرگیجه ها و سایر مشکلات مغزی که به علت بیماریهای معده ایجاد می شوند نیز مفید است، چون دهانه معده را تقویت می کند. بهتر است رب به مورد استفاده برای این منظور شیرین نباشد و شکرسرخ یا عسل کمی در آن استفاده شده باشد.

💥هم اکنون بهترین فرصت است که غذاهای خوبی با به تهیه شود، مانند: خورش به و آلو تاس کباب با به (بجای سیب زمینی، به در آن استفاده شود) آبگوشت به و بادمجان کمپوت به : میتوان به را به صورت مربا و یا پرکهای رنده شده خشک شده ( که برای تهیه چای به قابل استفاده است ) در آورد و در فصل های دیگر هم استفاده کرد.


▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian
🔆💠🔅💠﷽💠🔅
💠🔅💠🔅
🔅💠🔅
💠🔅
🔅

✅بوئیدن؛ یکی از راه های رسیدن و ورود دارو به بدن

✍یکی از راه های رسیدن و ورود دارو به بدن، از طریق فضا و مخاط بینی است، در سالهای اخیر، به این روش توجه بیشتری شده است. استفاده از خواص دارویی موجود در بخار متصاعد از برخی مواد بودار ( معطر ) که اروما تراپی نامیده می شود ازین جمله است.

🌸در طب اسلامی ایرانی، از این روش بسیار استفاده شده و می شود، به خصوص در مواردی که مصرف دارو از مسیرهای دیگر مانند خوراکی ممکن نباشد یا نگرانی از عوارض روش های دیگر وجود داشته باشد.

💥به عنوان نمونه، بو کردن موادی مانند میوه به، سیب درختی، خیار رنده شده و نیز گلاب و یا شکوفه بهارنارنج یا عرق آن، در رفع افسردگی و کسالت و ایجاد نشاط مفید است.


▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian
🔅
💠🔅
🔅💠🔅
💠🔅💠🔅
🔆💠🔅💠🔅💠🔅
جن وشیاطین را چه مواردی دور میسازد؟

🔴گفتن بسم الله اول وآخر هر کار
🔴قرائت قرآن خصوصا سوره یس،جن،چهار قل .حتما هنگام قراءت به قرآن بنگرید.
🔴آویزان کردن قرآن درخانه
🔴گفتن: اللهم انی اعوذ بک من الشیطان الرجیم من همزه و نفخه و نفثه
🔴اذان را بلند درخانه بگویید.
🔴نوشتن ونگه داشتن حرزها(مانند حرز ابی دوجانه؛حرزامام علی علیه السلام؛حرزهای مجرب)
🔴درگوش راست اذان وگوش چپ اقامه گفتن
🔴هروقت وارد منزل شدید باصدای بلند بگویید (السلام علیک ایها النبی ورحمة الله و برکاته و سوره توحید بخوانید.)
🔴تسبیحات فاطمه زهرا علیها السلام بعداز هرنماز
🔴صدقه دادن واطعام مساکین
🔴شستن سر با ختمی وسدر خصوصا روز جمعه در ساعت سعد
🔴سوره حمد را با زعفران در اب باران تازه بنوسید و حل کنید و هر روز بخورید.
🔴شخص جن زده و سحر شده اسپند بخورد و روغن اسپند به بینی بچکاند.
🔴استفاده از روغن زیتون هم در غذا هم مالیدن
🔴نگه داشتن یک جفت کبوتر درخانه و یا مرغ و خروس
🔴خوردن انار
🔴به دست کردن انگشتر جزع یمن؛عقیق یمن،فیروزه عجمی،یاقوت زرد،زمرد
🔴از وسایل آهنی پرهیز کنید حتی درخانه و همراه خود، مانند انگشتر آهنی(به جای آن نقره نگه دارید.)
🔴هفته ای دوبار اسپند+مصطکی+کندرنر+ دود کنید.
🔴آب دهان خود را به جانب چپ بیاندازید.
🔴11بار آیة الکرسی را در گوش مجنون بخوانید.
🔴درساختمانهایی که سقف بیش از سه مترو نیم دارند زندگی نکنید.
🔴همیشه بر روی زمین بخوابید و ازتخت خصوصا با ارتفاع پرهیز شود.
🔴در خانه به هیچ وجه تنها نخوابید و شب را به صبح نرسانید مگر با خواندن قرآن و تعویذات
🔴به هیچ وجه عریان درخانه نباشید.
🔴لباسهای قرمز وصورتی رو زیاد نپوشید.
🔴طعام داغ نخورید

▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian
🧞‍♂تغییر ژنتیکی موجب جهش ژنتیکی است!🧞‍♀

🔰قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم
🔵اَعُوذُ بِالله مِن شَرِّ کُلِّ عِرقِِ نَعّار

به خدا پناه میبرم از «ژن جهش یافته»!


#تراریخته
#فروریخته
#جهش_ژنتیکی


▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian
☘️در گوش خلایق سخن نصر مبارک
☘️انــوار جمال ولــی عصـــر مبارک

💐 میلاد با سعادت منجی عالم بشریت
💐حضرت مهدی (عج الله تعالی فرجه الشریف)
💐بر تمامی عاشقانش مبارک باد!


🌸✨
🍀🌸
#سلام_امام_زمانم 💕

تا کی نصیب ماست «اَرَی الخَلق» و «لا تُری»
کی می‌شـود نـوای «اَنـا المَهدی» تـو را ...

از سمت کعبه بشنوم ای جانِ جانِ جان
«عَجّل عَلی ظُهُورِکَ یا صاحِبَ الزّمان»
⛔️بهیچ وجه «نمک بهداشتی» نخورید،حتی خوردن ذره ی کمی از این نمک های شیمیایی ، به دلیل اضافه کردن «سیانور» و حذف کردن مواد مفید آن ، موجب بروز «سرطان» و بیماریهای مختلف می شود!

☠جنگ نمک، سالانه بیش از صد هزار نفر ایرانی را به کام مرگ می‌کشاند!

👌سیل ویرانگر جهل و توطئه
🔺آیا می دانید به نمک مورد تایید وزارت بهداشت «سیانور» کشنده اضافه می شود؟!!!!😱
👈اگر باور نمی‌کنید کمی تحقیق کنید.
👌جنگ نمک ،جنک بزرگ بیوتروریستی یهود

@TebEslamiAyatollahTabrizian
🍇🍉🍐🍎🍒🍑🍍🥥🍋🍌🍊🍇

🕰 زمان مصرف میوه ها

مراد اشاره به زمانیست که میتوان میوه را مصرف کرد .
بهترین زمان مصرف و زمان منع مصرف ، تا بدن استفاده لازم از مصرف میوه را داشته باشد و آسیبی هم نبیند .

🔹 به
بهترین زمان صبح ناشتا و کلا در حال گرسنگی و قبل از غذا مصرف شود .

🔹 گلابی
مانند به صبح ناشتا و کلا قبل از غذا مصرف شود .

🔹 انار
قبل و بعد از غذا خوب است مصرف شود ، قبل از غذا سیر میکند و بعد از غذا ، غذا را هضم میکند .

🔹 سیب
کلا زمان مصرف صبح است چه قبل از غذا و ناشتا باشد و چه بعد از غذا ، کلا صبح مصرف شود .

🔹 خربزه و هندوانه
نباید ناشتا مصرف شود و کلا بعد از غذا و در حال سیری یا هنگام غذا بعنوان غذا با نان مصرف شود .

🔹 انجیر
شب نباید مصرف شود و روز باید مصرف شود ، حتی ناشتا هم میتوان مصرف کرد .
انبه نیز گرم است و حکم انجیر را دارد .

🔹 آلو
بعد از غذا و کلا شب یا بعد از صبحانه . بهتر است شب هنگام و در زمان گرما یا ابتلا به گر گرفتگی مصرف شود همچنین زمان تشنگی .
گیلاس ، آلبالو ، زالزالک و ازگیل نیز حکم آلو را دارد .

🔹 مرکبات
اعم از پرتقال ، نارنگی ، لیمو ، گریپ فروت، بالنگ بعد از غذا مصرف شود هر چند میشود قبل از غذا مصرف کرد ولی تاکید بر بعد از غذاست ، ولی شب مصرف نشکد زیرا چشم را چپ میکند.

🔹 موز
بهتر است قبل از غذا مصرف شود یا بعنوان غذا مصرف شود .

🔹 هلو و زردآلو
حکم آلو را دارد و کلا ظهر یا بعد از ظهر و شب هنگام مصرف شود .

🔹 انگور
صبح ناشتا و کلا قبل از غذا میتوان مصرف کرد یا بعنوان غذا با نان خورده شود .

🔹 کیوی
کیوی رسیده را میتوان صبح مصرف کرد حتی ناشتا و کلا قبل از غذا بهتر است .

🔹 خرما
قبل و بعد از غذا میشود مصرف کرد ولی خرمای سرد مانند برنی نباید ناشتا مصرف شود .
نارگیل هم حکم خرما را دارد .

🔹 خیار
با نمک خورده شود هنگام غذا یا بعد از غذا .

🔹 کاهو
نزدیک ظهر یا شب هنگام مصرف شود و کلا برای افراد مجرد مصرف کاهو توصیه میشود .

🔹 توت
سرد است و بهتر است بعد از ظهر و شب میل گردد.

🍎 سیب و کلا میوهای معطر را اول بو کنید بعد بخورید.

✅ به طور کل میوه هر فصلی در فصل خودش مصرف شود.
بخصوص در اول فصل مصرف شود و در آخر فصل خودش مصرف نشود.
بجز خرما و کشمش و انگور و انجیر میتوان در هر فصل مصرف کرد.

✅ کلا میوهای سرد یا ترش بعد از غذا یا شب هنگام مصرف شود و میوه های گرم صبح و قبل از غذا مصرف شود.
(میوه های سرد خواب آور هستند)

❎ بهتر است بعد از میوه ای آب خورده نشود بخصوص انار.

❎ میوه ی کال مصرف نشود مگر برای درمان ، مانند سیب کال که درمان تب است.

▪️کانال مرکزی طب اسلامی
@TebEslamiAyatollahTabrizian